ВІДЖАР

 
ВІДЖАР ВІДЖАР®рекомендується в раціонах дієтичного харчування при інсулінонезалежному цукровому діабеті ІІ типу з метою нормалізації рівню глюкози в крові та сечі, для запобігання розвитку ускладнень цукрового діабету та нормалізації рівню холестерину в крові, для профілактики вірусних та бактеріальних інфекцій. Також ВІДЖАР® може бути рекомендований в раціонах дієтичного харчування при хронічних запальних захворюваннях печінки та нирок, при порушеннях моторики шлунково-кишкового тракту та в якості засобу, що перешкоджає утворенню сечових каменів.
Детально на сайті продукту ВІДЖАР®  http://www.vijar.com.ua/

КУПИТИ ВІДЖАР

ВІДЖАР® – це комплексний препарат на основі екстрактів семи лікарських рослин. 
Збалансований склад ВІДЖАРУ®розроблений на основі тисячолітнього досвіду використання його компонентів в медичній практиці та за допомогою сучасних клінічних досліджень.
Оздоровчі властивості одних компонентів підсилюються іншими, завдяки чому досягається синергетичний ефект.

За даними клінічних досліджень, проведених «Інститутом проблем ендокринної патології ім. В. Я. Данилевського АМН України», при тривалому прийомі ВІДЖАРУ® у хворих на цукровий діабет другого типу рівень цукру в крові знизився, стабілізувався артеріальний тиск, нормалізувався синтез інсуліну, знизився рівень холестерину і ліпідів крові.

Висновок санітарно-епідеміологічної експертизи  № 05.03.02-04/51631 від 26.07.2010

Запитуйте в аптеках!

Дізнайтесь про найближчу аптеку, де можна придбати продукти ТОВ "Хелаплант Плюс", за телефоном:
0 800 502 620 (дзвінки зі стаціонарних телефонів на території України безкоштовні, з мобільних телефонів сплачуються згідно тарифів мобільного оператора)
Телефонуйте нам з понеділка по п'ятницю, з 9:00 до 18:00.