ВІДЖАЙСАР

ВІДЖАЙСАР

 
ВІДЖАЙСАР

За майже 20 років використання в Україні ВІДЖАЙСАР® зарекомендував себе як ефективний засіб у боротьбі з цукровим діабетом. Сотні тисяч наших співвітчизників оцінили позитивний вплив ВІДЖАЙСАР® на здоров’я, а також його здатність ефективно знижувати рівень цукру в крові.
Детально на сайті продукту ВІДЖАЙСАР® http://www.vijaysar.com.ua/

КУПИТИ ВІДЖАЙСАР   
В УКРАЇНІ   

Індійські цілителі століттями використовували настої з деревини індійського дерева віджайсара для допомоги хворим на цукровий діабет. Сучасні наукові дослідження показали, що вона містить танін, глікозиди, пектини, солі кальцію, червону камідь та інші компоненти, які допомагають роботі організму, особливо при цукровому діабеті.
За даними клінічних досліджень, у хворих на цукровий діабет другого типу, що протягом трьох тижнів приймали ВІДЖАЙСАР®, знижувався рівень глюкози в крові, зменшувались скарги на сухість у роті, печію, нудоту, больовий симптом та підвищену подразливість. Цінність ВІДЖАЙСАРУ® ще й в тому, що він сприяє покращенню самопочуття при хронічних захворюваннях печінки, шлунку, дисбактеріозі, інтоксикаціях та алергіях, сприяє виведенню шлаків з організму, нормалізації жирового обміну, поліпшенню кровообігу.

Висновок санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-04/43694 від 25.06.2010

Клінічні дослідження індійського дерева віджайсар (Pterocarpus marsupium) Суінбернского технологічного університету (Австралія)Запитуйте в аптеках!

Дізнайтесь про найближчу аптеку, де можна придбати ВІДЖАЙСАР®, за телефоном:

  • на території України: 0 800 502 620 (дзвінки зі стаціонарних телефонів на території України безкоштовні, з мобільних телефонів оплачуються згідно тарифів мобільного оператора).
Для отримання інформації по продуктам телефонуйте нам з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00.


Реклама продуктів ВІДЖАЙСАР® та ВІДЖАЙСАР® ФОРТЕ на каналі "1+1":