НОРМОЛАКС

 
НОРМОЛАКС

НОРМОЛАКС – для нормалізації маси тіла та ліпідного обміну, для попередження та усунення закрепів.

 

Склад: 1 пакетик містить: лузгу насіння подорожника блошиного (Plantago psyllium) – 4,0 г, сублімовані плоди сливи домашньої (Domestica prunus) – 0,5 г.

Рекомендації щодо споживання: рекомендовано вживати в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело харчових волокон, флавоноїдів, органічних кислот, іридоїдного глікозиду аукубіну та бета-ситостерину з метою нормалізації евакуаторної функції кишечнику та контролювання маси тіла у осіб з помірно надлишковою масою тіла. Комплекс біологічно активних речовин, що входять до складу НОРМОЛАКС, сприяє попередженню та усуненню закрепів, нормалізації маси тіла та ліпідного обміну.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: вживати дорослим і дітям віком від 14 років та старше – по 1 пакетику 1-3 рази на добу за 30 хвилин до їди. Перед вживанням вміст одного пакетику розвести в 1/2 склянці (100 мл) кип’яченої питної води кімнатної температури. Приготовлений до вживання розчин рекомендується запивати склянкою питної води. Курс споживання визначає лікар індивідуально. Перед застосуванням рекомендовано проконсультуватися з лікарем.

Особливості застосування: для досягнення максимального ефекту необхідно дотримуватися питного режиму (вживати щоденно не менше 1,0-1,5 л питної води).

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів, виразкова хвороба шлунку та 12-палої кишки, кишкова непрохідність.

Форма випуску: порошок у пакетиках.
Маса вмісту 1 пакетику: 4,5 г ± 7,5 %.
Строк придатності: 2 роки від дати виробництва.
Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці за температури не вище 25°С у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

ТУ У 15.8-35431951-001:2009
Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи №05.03.02-04/112472 від 16.11.2012р.

Запитуйте в аптеках!

Дізнайтесь про найближчу аптеку, де можна придбати продукти ТОВ "Хелаплант Плюс", за телефоном:
0 800 502 620 (дзвінки зі стаціонарних телефонів на території України безкоштовні, з мобільних телефонів сплачуються згідно тарифів мобільного оператора)
Телефонуйте нам з понеділка по п'ятницю, з 9:00 до 18:00.