Пастилки "A&Z "АнтиполіZ"

 
Продукт харчовий для спеціального дієтичного споживання

Реалізуєтся в аптеках та АЗС України

Пастилки «A&Z «АнтиполіZ» усувають запахи алкоголю та тютюну.


Виготовлено у Швейцарії!

Презентація «A&Z «АнтиполіZ»Від подібних продуктів на українському ринку «A&Z «АнтиполіZ» вигідно відрізняється європейськими стандартами виготовлення, проходженням санітарно-епідеміологічної експертизи в Україні, смаковими якостями, зручністю користування, дизайном упаковки, рівнем захисту від підробок.

«A&Z «АнтиполіZ» виготовлено у Швейцарії на підприємстві «DOMACO» за європейськими стандартами якості GMP. «DOMACO» - крупний європейський виробник харчової та фармацевтичної продукції для багатьох відомих брендів: Bayer, Danone, Dr. Müller Pharma, Dr. Theiss, Farma Holding NO, Hipp, Naturprodukt, Nestlé, Nycomed DK/NO, US Pharmacia та інших. Детально на сайті www.domaco.com.

Пастилки «A&Z «АнтиполіZ» зареєстровані в Україні як харчовий продукт для спеціального дієтичного харчування, тобто продукт проходить обов’язкову експертизу на відповідність заявленим характеристикам. Проведена санітарно-епідеміологічна експертиза державним науково-дослідним центром з проблем гігієни харчування МОЗ України підтвержує властивість пастилок «A&Z «АнтиполіZ» усувати запахи тютюну, алкоголю та неприємного запаху із ротової порожнини.

Групова упаковка «A&Z «АнтиполіZ» має зручний формат як для індивідуального користування, так і для прикасової зони.

Для запобігання підробкам і фальсифікату кожна пастилка має рельєфний знак «A&Z», на індивідуальній та груповій упаковках - рельєфний напис «ANTIPOLIZ» та рельєфне зображення пастилки.


Висновок санітарно-епідеміологічної експертизи №05.03.02-04/28772 від 25.04.2014р.
ТУ У 10.8-39091928-001:2014


Пастилки «A&Z «АнтиполіZ» усувають запахи алкоголю та тютюну