Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

НОРМОЛАКС

НОРМОЛАКС – для нормалізації маси тіла та ліпідного обміну, для запобігання та усунення запорів.

Склад: 1 пакетик містить: лушпиння насіння подорожника блошиного (Plantago psyllium) – 4,0 г, сублімовані плоди сливи домашньої (Domestica prunus) – 0,5 г.

Рекомендації по вживанню: рекомендується вживати як дієтичну добавку до раціону харчування як додаткове джерело харчових волокон, флавоноїдів, органічних кислот, іридоїдного глікозиду аукубіну та бета-ситостерину з метою нормалізації евакуаторної функції кишечника та контролю з помірно надлишковою масою тіла. Комплекс біологічно активних речовин, що входять до складу НОРМОЛАКС, сприяє запобіганню та усуненню запорів, нормалізації маси тіла та ліпідного обміну.

НормолаксКупити «Нормолакс»

Нормолакс

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: вживати дорослим та дітям від 14 років і старше – по 1 пакетику 1-3 рази на день за 30 хвилин до їди. Перед вживанням вміст одного пакетика розвести в 1/2 склянці (100 мл) кип’яченої питної води кімнатної температури. Приготовлений для вживання розчин рекомендується запивати склянкою питної води. Курс прийому визначає лікар індивідуально. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватись із лікарем.

Особливості застосування: для досягнення максимального ефекту необхідно дотримуватись питного режиму (вживати щодня не менше 1,0-1,5 л питної води).

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів, виразкова хвороба шлунка та 12-палої кишки, кишкова непрохідність.
Форма випуску: порошок у пакетиках.
Вміст вмісту 1 пакетика: 4,5 г ± 7,5%.
Термін придатності: 2 роки від дати виробництва.
Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25°С у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

ТУ У 15.8-35431951-001:2009
Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи №05.03.02-04/112472 від 16.11.2012р.

Вгору