Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ВІДЖАЙСАР ФОРТЕ

ВІДЖАЙСАР® ФОРТЕ – екстракт деревини Pterocarpus Marsupium, що росте в Індії. Властивості деревини Pterocarpus Marsupium настільки разючі, що воно отримало у індійського народу назву «рослинний інсулін». ВІДЖАЙСАР® ФОРТЕ рекомендується як джерело дубильних речовин, епікатехіну, флавоноглікозидів, сприяє нормалізації вуглеводного обміну, зниженню рівня глюкози в крові, зниженню рівня холестерину в крові.

ВІДЖАЙСАР® ФОРТЕКупити ВІДЖАЙСАР® ФОРТЕ

ВИДЖАЙСАР ФОРТЕ

З деревини Віджайсара, що має широкий спектр оздоровчих властивостей, за допомогою сучасних технологій було виділено компоненти, що сприяють передусім нормалізації вуглеводного та ліпідного обміну.
ВІДЖАЙСАР® ФОРТЕ рекомендується в раціонах дієтичного харчування при цукровому діабеті другого типу з метою нормалізації рівня глюкози в крові та сечі, для запобігання розвитку ускладнень цукрового діабету та нормалізації рівня холестерину в крові, також може бути рекомендований в раціонах дієтичного харчування при початкових стадіях. усунення склеротичних змін в організмі та профілактики серцево-судинних захворювань.

Клінічні дослідження Суінбернського технологічного університету (Австралія) властивостей рослинного екстракту дерева віджайсар (Pterocarpus marsupium) показали ефективність віджайсар у уповільненні дії альфа-амілази та альфа-глюкозидази, які розщеплюють вуглеводи на прості цукру та вважаються ключовими ферментами у вуглеводному обміні (саме від них залежить рівень цукру в крові та перебіг діабету).

Рекомендується приймати вранці натще настій ВІДЖАЙСАР®, приготовлений заздалегідь увечері, а протягом дня, при необхідності, приймати капсули ВІДЖАЙСАР® ФОРТЕ.

Висновок державної державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-04/51631 від 26.07.2010
UA.77.99.11.003.E.051877.11.11 від 29.11.2011 р.

ВИДЖАЙСАР ФОРТЕ промо
Вгору