Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ВІДЖАЙСАР

Основа ВІДЖАЙСАР® – подрібнена маса дерева Pterocarpus Marsupium, що росте в Індії. Властивості його деревини настільки разючі, що воно отримало у індійського народу назву «рослинний інсулін». ВІДЖАЙСАР® рекомендується як джерело дубильних речовин, сприяє нормалізації вуглеводного обміну, зниженню рівня глюкози в крові.

ВІДЖАЙСАР®Купити «ВІДЖАЙСАР»®

ВИДЖАЙСАР коробка

Індійські цілителі століттями використовували настої з деревини індійського дерева Віджайсар для допомоги хворим на цукровий діабет. Сучасні наукові дослідження показали, що вона містить танін, глікозиди, пектини, солі кальцію, червону камедь та інші компоненти, які допомагають роботі організму, особливо при цукровому діабеті.
За даними клінічних досліджень (проведених у 1999 році на базі НДІ мікробіології та вірусології НАНУ ім. Заболотного під керівництвом доктора медичних наук П. А. Карпенка, обстежено 37 пацієнтів), у хворих на цукровий діабет другого типу, які протягом трьох тижнів приймали ВІДЖАЙСАР® , знижувався рівень глюкози в крові, зменшувалися скарги на сухість у роті, печію, нудоту, больовий симптом та підвищену дратівливість. Цінність ВІДЖАЙСАРА® ще й у тому, що він сприяє покращенню самопочуття при хронічних захворюваннях печінки, шлунка, дисбактеріозі, інтоксикаціях та алергіях, сприяє виведенню шлаків з організму, нормалізації жирового обміну, покращенню кровообігу.

Клінічні дослідження Суінбернського технологічного університету (Австралія) властивостей рослинного екстракту дерева віджайсар (Pterocarpus marsupium) показали ефективність віджайсар у уповільненні дії альфа-амілази та альфа-глюкозидази, які розщеплюють вуглеводи на прості цукру та вважаються ключовими ферментами у вуглеводному обміні (саме від них залежить рівень цукру в крові та перебіг діабету).
Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-04/43694 від 25.06.2010
UA.77.99.11.003.E.051862.11.11 від 29.11.2011 р.

ВИДЖАЙСАР промо

Вгору