Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ГЕПАНА – знижує інтоксикацію, сприяє регенерації клітин печінки

Як часто ми думаємо про своє здоров'я?

Людина влаштована так, що до певного часу та віку вона не замислюється про своє здоров’я. Сучасний ритм життя змушує перекушувати на ходу, нерідко випивати на ділових переговорах, корпоративах та святах, коли цього, можливо, навіть зовсім не хочеться. А як змінилася за останні роки наша їжа, яку ми змушені вживати щодня! Продукти, що містять ГМО, жирну, смажену, солодку, міцну каву, чай, пиво та міцніші напої б’ють по найважливішому органу – нашій печінці. А печінки лише доводиться тримати удар. Медики стверджують, що за останні роки кількість захворювань травної системи значно зросла: майже кожен п’ятий житель України страждає на захворювання шлунка та кишечника, а кожен шостий – на захворювання печінки. За останні роки зросла кількість хворих з хронічними гепатитами, жовчнокам’яною хворобою, цирозами. Зростає кількість людей, які перенесли вірусні гепатити і нові форми, такі, як, С, D, після яких печінка погано відновлюється.

Орган, який нас захищає

Коли одного разу різко і сильно заколе в правому боці, в роті несподівано з’явиться гіркий або кислий смак, підступлять до горла нудота, печія – мимоволі побіжиш до лікаря. Сьогодні медики говорять про таке явище як поліпатія. При ньому до захворювання серця, судин, нирок, суглобів приєднується захворювання печінки. Останньою доводиться виконувати подвійне, а то й потрійне навантаження – виводити не тільки токсини та шлаки з організму, а й переробляти велику кількість лікарських засобів, які далеко не завжди безпечні для самої печінки. Страждає тканина печінки, її паренхіма, відбувається зміна структури органу, на клітинному рівні порушується основна функція печінки – детоксикаційна. А з огляду на винятково важливу роль печінки у функціонуванні організму, саме про неї необхідно подбати насамперед.

Гарні та безпечні

Сучасна фармацевтична промисловість пропонує найширший спектр лікарських засобів та фітопрепаратів. Крім того, їм не поступаються ні як, ні в чудовому терапевтичному ефекті і сучасні дієтичні добавки, які стали підмогою в лікуванні багатьох захворювань. Сьогодні важко уявити собі людину, яка б не чула про прості та складні біологічно активні композиції, які відносять до класу природних компонентів їжі. Їх оригінальний склад впливає на метаболізм (обмінні процеси) людини, мало чим відрізняється від ліків, вони безпечні і мають хороший профілактичний ефект.

Останні роки офіційна медицина якісним та оригінальним дієтичним добавкам довіряє не менше, ніж лікарським засобам. Особливо це стосується різноманітних рослинних композицій на основі відомих лікарських рослин. Багато дієтичних добавок лікарі з успіхом застосовують як у стандартизованих схемах лікування в різних комбінаціях, так і самостійно, особливо – для профілактики захворювань або в період одужання, а також після перенесених важких інфекцій, грипу, ГРВІ.

Будь на варті свого здоров'я!

Варто зазначити, що такий життєво важливий орган, як печінка, особливо потребує захисту, незважаючи на здатність тканини печінки до регенерації. Відомо, що з віком ця здатність стає помітно гіршою, а заміщення печінки фіброзною (сполучною) та жировою тканиною призводить до того, що її клітини майже не здатні до відновлення. Цей патологічний процес отримав назву стеатогепатоз, що має 3 послідовні стадії: жировий гепатоз (коли на УЗД печінки виявляються ознаки відкладень крапель жиру в печінці), жировий гепатит (до ознак попередньої стадії додаються ознаки запального процесу в печінці) і фіброз, який, незворотним явищем і призводить до результату цирозу. На жаль, ефективним лікуванням цирозу на даний момент медицина не має. Саме тому стан печінки, її здорова структура та функція визначає не лише якість, а й тривалість життя.
Чи потрібні ще аргументи, щоб усвідомити крайню необхідність підтримки здоров’я печінки?

Чудова «вісімка»

Нещодавно на фармацевтичний ринок України вийшов новий продукт, який зареєстрований як дієтична добавка під назвою «ГЕПАНА». В оригінальному складі продукту – дивовижні лікарські рослини, які широко застосовували лікарі Аюрведи. Одна з них називається пікроріза курроа (Рікрорхіза курора, лат.). Ця незвичайна рослина росте в горах Індії та Непалу на висоті до 5 тисяч метрів над рівнем моря в екологічно чистій зоні. Рослина, особливо його коріння, з давніх-давен використовували як в’яжучий, протизапальний, антибактеріальний, антисептичний і імуномодулюючий засіб. Лікувальний ефект Пікрорізи широко застосовують при захворюваннях печінки: рослина нормалізує дію печінкових ферментів, виводить токсини, захищає від пошкодження та вільних радикалів її клітини. Пікрориза буквально на початку її прийому відновлює функціональну активність гепатоцитів і, крім того, сприятливо діє на шкіру.

Наступний компонент – Андрогафіс волотистий – рослина, чий лікувальний ефект визнають медики не лише батьківщини цієї рослини, а й лікарі всього світу. Виростає воно в Азії, найчастіше зустрічається на Шрі-Ланці. Має потужну протизапальну та антиоксидантну властивість з вираженим гепатопротекторним ефектом. Андрогафіс допомагає при отруєннях будь-якого характеру, насамперед – алкогольному. Рослина дуже популярна в китайській медицині і вважається рослиною, яка «повертає життя», входить до складу багатьох офіційних лікарських засобів.

Вербезіна біла – один із ключових компонентів «ГЕПАНИ» з детоксикувальними властивостями – з давніх-давен використовувалася лікарями Тибету при захворюваннях печінки, як гострих, так і хронічних. Вербезіна володіє антиоксидантними, омолоджуючими та тонізуючими властивостями, покращує обмін речовин. На Сході, та й у західній медицині цю рослину вважають засобом номер один при цирозі та раку печінки. Вважається, що вербезина здатна відновлювати печінку завдяки унікальній здатності «витягувати» з хворого органу «відходи метаболізму», які в ньому зберігалися протягом багатьох років. Крім того, Вербезіна має хороший знеболюючий і спазмолітичний ефект щодо спазмів жовчного міхура, що може використовуватися при нападі жовчної коліки стан хворого.

Компанент фітокомпозиції «ГЕПАНА», що володіє неперевершеними регенеративними властивостями, – філантус – вважається також не менш оригінальним печінковим засобом. Фармацевти бачать у цій рослині велику перспективу, оскільки за здатністю виводити токсини з клітин печінки та потенціювати їх природне відновлення філантус перевершує всі відомі рослини з детоксикувальною та регенеруючою дією.

Широко відомий серед фахівців ще один компонент у складі «ГЕПАНИ» – Тіноспора серцелиста – відноситься до сімейства багаторічних ліан, про яку кажуть, що ця рослина «захищає тебе і твоє тіло». Лікувальний ефект Тиноспори особливо яскраво виражений при захворюваннях печінки, подагрі, жовчнокам’яної та багатьох інших хвороб.

Британський фармацевтичний кодекс вважає Тиноспору, що містить біологічно активні речовини берберин, ятрорицин, пальмітин, засобом, що уповільнює процеси старіння. Однак це не тільки «антивіковий» засіб. Це унікальний каталізатор функціональної активності печінки, що активізує детоксикаційні процеси завдяки наявності холіну у складі цієї рослини. Тиноспора серцелиста усуває запори, диспепсію, соматизовану (пов’язану із захворюваннями внутрішніх органів) депресію, головний біль, інтоксикацію.

Бакопа Моньє – ще одна дивовижна рослина, яку називають також Брахмі. Аюрведа рекомендує людям старше п’ятдесяти років на рік не менше п’ятдесяти днів проходити лікування цим препаратом для продовження життя та запобігання розвитку пухлин. Крім антиоксидантних властивостей, рослина має здатність покращувати пам’ять, знімати інтоксикацію, усувати головний біль, спазм, покращувати інтелектуальні здібності. Що стосується печінки, то відомо, що рослина сприяє виробленню глікозамінгліканів – речовин, що «розчиняють» поганий холестерин та жири.

В останні роки імбир, який також входить до складу «ГЕПАНИ», став дуже популярним засобом, що використовується у гастроентерології. Імбир має великий набір вітамінів, а також корисних біофлаваноїдів та алкалоїдів, які сприяють нормалізації ваги. Рослина прискорює обмін речовин, знімає явище печінкової інтоксикації. Цікаво також, що про гепатопротекторний ефект імбиру знали ще древні римляни, коли заварювали імбирний чай після рясних бенкетів та алкогольних виливів.

І, нарешті, останній компонент препарату – плоди довгого перцю – завершує дивовижну, оригінальну композицію дієтичної добавки «ГЕПАНА». Довгий перець – рослина родом із Індії. Він містить флавоноїди, глікозиди, алкалоїди та смоли, які ефективно впливають на процес травлення, прискорюють обмін речовин, повертають почуття смаку, який пацієнти із захворюваннями печінки часто втрачають. Піппалі, як ще називають перець довгий, завдяки вмісту піперину і піперлонгумініна має також антисептичну та бактерицидну дію. Медики відзначають фунгістатичний (сповільнюючий ріст та розвиток патогенних грибків) ефект піппали щодо грибів Candida (збудник кандидозу, або молочниці) та Helikobacter pylori (збудник виразки шлунка та дванадцятипалої кишки). Плоди перцю довгого сприяють зняттю симптомів нудоти, ліквідують застій жовчі, порушення апетиту. Перець використовується для покращення травлення після хіміотерапії та іншої лікарської терапії, зокрема у лікуванні нейролептиками та антидепресантами.

Компоненти «ГЕПАНИ» мають сумарний ефект завдяки вираженим детоксикуючим, протизапальним та регенеруючим властивостям, знижують темпи прогресування захворювань печінки та сприяють поліпшенню самопочуття.

Три головні переваги препарату «ГЕПАНА»:

Вгору