Незважаючи на те, що “чумою ХХ століття” називають зовсім інше захворювання, по праву такої назви може бути удостоєний і цукровий діабет – і за ступенем поширеності, що росте з кожним роком, і тому що практично невиліковний. Найбільш поширений у світі цукровий діабет другого типу – до нього належать майже 90 відсотків хворих. Позбутися діагнозу, одного разу поставленого, вже не можна. Але сповільнити, або майже зупинити перебіг хвороби, а також спрофілактувати її, запобігши ще стадії схильності – можна.
Незважаючи на те, що цукровий діабет вважається хворобою людей старше сорока років, маса факторів здатна спровокувати його і у молодої людини. Наприклад, спадковість, надмірна вага, підвищений артеріальний тиск, неправильне харчування, що веде до високого рівня холестерину. Враховуючи, що чим потенційний пацієнт молодший, тим легковажніше він ставиться до свого здоров’я, момент, коли стає пізно, легко прогаяти. Адже не таємниця, що один лише фактор зайвої ваги нізащо не відправить такого товариша робити регулярні тести на рівень глюкози в крові. А треба було б.
“Впіймати” пацієнта можна ще на ранній стадії, коли починає розвиватися так зване порушення толерантності до глюкози (НТГ). Безперечно, слід пояснити йому, що він ще не хворий, але вже в групі ризику. Порушення толерантності до глюкози може розвинутися в різних ситуаціях: і як наслідок вище перерахованих факторів, і після прийому деяких лікарських препаратів, і внаслідок неправильної роботи печінки. Іншими словами, виникнути може мало не у кожного першого, якщо не стежити за собою, своїм харчуванням та обміном речовин.
Для регулювання рівня глюкози в крові знадобиться комплексний підхід – вашому пацієнтові доведеться прописати дієту і швидше за все, змусити схуднути. Крім цього, дуже до речі припадуть і харчові добавки, що помітно знижують заповітну “цукрову” відмітку.
Той самий підхід буде основою і у випадку, якщо діабет все-таки встиг розвинутися, і тепер дієта та певний суворий спосіб життя стануть пацієнту незмінними супутниками. Грамотно підібрані біологічно активні добавки можуть полегшити хворому життя.
ВІДЖАЙСАР сприяє нормалізації вуглеводного обміну, зниженню рівня глюкози в крові Однією з таких добавок є ВІДЖАЙСАР®, що є витяжкою з однойменного дерева, родом з Індії. Традиція додавати в їжу різні частини цього вічнозеленого дерева походить від древніх аюрведичних практик – індійські цілителі ще багато століть тому виявили цілющі властивості віджайсара, що застосовується при різних захворюваннях.
Сучасні вчені теж дають цілком конкретну відповідь про механізм дії добавки: вивчивши деревину віджайсара, вони виявили, що вона містять танін, глікозиди, пектини, солі кальцію, червону камедь та ін. Пектини та камедь допомагають виведенню з організму різних шлаків, у тому числі токсичних речовин та радіонуклідів. Вони перешкоджають утворенню зайвого холестерину завдяки тому, що пов’язують жовчні кислоти і сприяють їх виведенню з організму, а не всмоктування. Завдяки тим же зв’язуючим властивостям, пектини та камедь виводять з організму частину глюкози, перешкоджаючи її зайвому засвоєнню у кишечнику.
Крім того, клінічні дослідження показали, що вже три тижні прийому добавки в комплексі з дієтою, дають відчутний результат, знижуючи рівень глюкози в крові як у людей з порушеною толерантністю до глюкози, так навіть у хворих на цукровий діабет другого типу, помітно знижуючи і больовий синдром , та інші прояви хвороби – сухість у роті, печію, нудоту і дратівливість.
Застосовувати ВІДЖАЙСАР® просто – висипати вміст пакетика в склянку, настояти 78 годин та приймати проціджений настій за 15 хв до їди. А прийом капсульованої форми добавки ВІДЖАЙСАР® ФОРТЕ ще зручніший – 1-2 капсули на день за 15 хв до їди.
Жити із діабетом можна. І ВІДЖАЙСАР® доводить це!
Детальніше на сайті продуктів
ВІДЖАЙСАР®
ВІДЖАЙСАР® ФОРТЕ