Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

КАРДІОФОРМ – для зміцнення судин та серцевого м’яза

Найпоширенішими захворюваннями у світі вважаються хвороби серця та судин. Постійні стреси та сучасний спосіб життя швидко виводять з ладу наш «двигун», і з віком серце дедалі гірше справляється зі своїми функціями. Погано позначаються на роботі серцево-судинної системи та метаболічні порушення. Зокрема, підвищений рівень цукру в крові сприяє відкладенню холестерину в кровоносних судинах, внаслідок чого відбувається затвердіння коронарних артерій, які забезпечують серце киснем і поряд з поживними речовинами. Так виникає загроза розвитку інфарктів та інших серцево-судинних захворювань. Як відомо, будь-яке захворювання набагато легше та дешевше попередити, ніж боротися з його наслідками. Профілактика серцево-судинних захворювань суттєво знижує ризики виникнення патологій, що дозволяє вашому серцю довгі роки працювати як годинник. У цьому вам допоможе унікальний продукт «Кардіоформ», виготовлений на основі рослинних компонентів, які благотворно впливають на роботу серцево-судинної системи. М’яко впливаючи на організм, Кардіоформ нормалізує роботу серця та судин. Речовини, що входять до складу Кардіоформу, знижують рівень холестерину в крові, зміцнюють серцевий м’яз і мають вазопротекторні (зміцнюючі стінки судин) властивості. Також прийом дієтичної добавки сприяє зниженню цукру, що вкрай важливо для осіб із підвищеним рівнем глюкози у крові. Кардіоформ є фітокомпозицією на основі екстрактів трьох лікарських рослин: птерокарпуса мішковидного, терміналії арджуни та ембліки лікарської. Згадані рослини мають яскраво виражені лікувальні властивості, і протягом тисячоліть використовуються в Аюрведі – древній індійській медицині.

Терміналія арджуну для зміцнення серцевого м'яза

Терміналія арджуна (Terminalia arjuna) є однією з основних лікарських рослин, що застосовуються в Аюрведі. Батьківщиною цього високого дерева з густим листям є Південна та Центральна Азія: Індія, Шрі-Ланка, Бірма, Бенгалія та Гімалаї. До цих пір кора терміналії арджуни використовується індійськими лікарями як основний лікувальний засіб при захворюваннях серця. Благотворна дія рослини на діяльність серцево-судинної системи була неодноразово підтверджена вченими. Встановлено, що активними складовими рослини є різноманітні дубильні речовини, глікозиди, таніни, сапоніни та галові кислоти, які мають на серці тонізуючу дію. Крім того, цей рослинний компонент містить велику кількість убіхінону (коензим Q10) – жиророзчинного коферменту, який застосовується для лікування та профілактики серцево-судинних захворювань, зокрема атеросклерозу, гіпертонічної хвороби та їх ускладнень. Завдяки вмісту антиоксидантів (біофлавоноїдів, протоантоціанідів) кора арджуни знижує рівень тригліцеридів (жирів) та холестерину в крові, що запобігає відкладенню ліпопротеїнів низької щільності (ЛПНЩ) на стінках судин. Також виражені вазопротекторні властивості мають речовини пірокатехіни, що містяться в цій рослині. Як ефективний кардіотоніка кора арджуни використовується при лікуванні ішемічних захворювань серця, порушенні серцевого ритму, гіпертонії, серцевої недостатності, порушеннях роботи серцевих клапанів, а також як профілактичний засіб.

Птерокарпус мішковидний – природний інсулін

Птерокарпус мішковидний (Pterocarpus marsupium) – велике дерево, що росте в Індії, Шрі-Ланці та Непалі. З давніх-давен деревина і кора птерокарпуса використовуються народами Південної Азії в медичних цілях. Відзначено його антисептичні, протизапальні та тонізуючі властивості. Сучасні дослідження лише підтверджують цілющу силу рослини. Встановлено, що екстракт кори птерокарпусу нормалізує ліпідний обмін та знижує рівень «поганого холестерину» у крові. Гіпохолестеринемічний ефект обумовлений вмістом у птерокарпусі сильного антиоксиданту птеростилбену. Як відомо, окислення холестерину робить його «липким», що призводить до його відкладення на стінках судин. Антиоксидант птеростилбен суттєво уповільнює процеси окислення ліпопротеїнів низької щільності (поганий холестерин), що захищає судини від утворення атеросклеротичних бляшок. Також птеростилбен перешкоджає агрегації (злипання) тромбоцитів, що суттєво знижує ризик утворення тромбів. Крім цього, екстракт деревини та кори птерокарпусу нормалізує діяльність підшлункової залози, що сприяє зниженню рівня глюкози в крові.

Ембліка лікарська – найсильніший антиоксидант

Ембліка лікарська (Emblica officinalis) – рослина з найсильнішим ефектом омолоджування, завдяки наявності великої кількості аскорбінової кислоти (вітаміну С). Так у плодах ембліки міститься у 30 разів більше вітаміну С, ніж у апельсинах! Величезною перевагою аскорбінової кислоти, отриманої з натуральної сировини, є неможливість передозування. Крім того, натуральний вітамін С – це суміш кількох різновидів молекул аскорбінової кислоти (її ізомерів), що виконують в організмі безліч найважливіших функцій. А до складу синтетичного вітаміну С входить лише один тип молекули, чим пояснюється його низька ефективність. Крім аскорбінової кислоти, ембліка лікарська багата на вміст танінів, галієвої кислоти, флавоноїдів, дубильних речовин, ферментів та мікроелементів (хром, мідь, цинк). В індійській медицині плоди ембліки використовується як загальнозміцнюючий та імуномодулюючий засіб, що підвищує опірність організму.
Вгору