Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

БІОКАЛЬЦЕВІТ® – друга молодість кожної жінки

Усі жінки хочуть залишатися красивими та здоровими у будь-якому віці. У сучасному світі доглядати за собою стало простіше простого, адже косметологія зробила крок далеко вперед. Але головне здоров’я у жінки – усередині, тому зовнішнього догляду виявляється замало.

Після сорока років у жіночому організмі відбувається гормональна перебудова. Знижується рівень такого важливого для здоров’я гормону естрогену, а з цим процесом виникає дефіцит кальцію. Цей процес є неминучим як природний фізіологічний, але це зовсім не означає, що ситуацію виправити не можна. Можна і треба!

Головні ознаки такого “вікового” дефіциту важливого мікроелемента у жінок проявляються задовго до клімаксу, хоча багато в чому вони схожі: сонливість, дратівливість, часті зміни настрою, стомлюваність, а головне – волосся, нігті і зуби руйнуються, втрачаючи свій красивий і здоровий вигляд. Також ознакою кальцієвого дефіциту можуть бути судоми, головний біль, ломота в суглобах, попереку та часті застудні захворювання.

Доведено, що після сорока років організм втрачає щороку до 3% кісткової маси, іншими словами, якщо нічого не робити, скелет просто тане, стоншується, стає менш міцним. Він більше не може гідно тримати поставу, і м’язи, шкіра, все, що раніше знаходилося в тонусі, обвисає та сяйне. Загалом, картина виходить сумною – жінка з нестачею кальцію, тьмяним волоссям, ламкими нігтями та зубами, дратівлива і з в’ялою шкірою. Щоб не допустити такого сумного стану, потрібно спокійно і без паніки зайнятися собою зсередини.

Крім абсолютно необхідного у цьому віці перегляду раціону на користь кальційвмісних продуктів, жінкам після сорока корисно прийматиме і спеціальні добавки. Оптимальним препаратом є БІОКАЛЬЦЕВІТ®, що заповнює дефіцит кальцію, що виник. Жіночому організму після сорока років потрібно не менше 1000 мг кальцію на добу, але при дефіциті естрогену далеко не весь з’їдений кальцій засвоюється. Для повноцінного засвоєння потрібен магній, вітамін D, недолік якого теж приходить у цьому віці, а тому БІОКАЛЬЦЕВІТ® виявляється ідеальним вибором, оскільки спеціально збагачений потрібними компонентами.

Приймаючи БІОКАЛЬЦЕВІТ® щодня, як добавка до свого раціону, жінка отримує недостатню кількість мікроелементу, стабілізуючи обмінні процеси в організмі, накопичуючи кальцій у кістковій тканині, тим самим підтримуючи свій зовнішній вигляд у молодому та здоровому стані. Крім того, оптимальне поєднання 27 мікроелементів, що містяться в БІОКАЛЬЦЕВІТЕ®, крім безпосередньо солей кальцію, дозволить зберегти природну молодість значно довше.

Але не лише втратою зовнішнього лиску страшний вік за сорок. Дефіцит кальцію провокує по-справжньому страшну хворобу – остеопороз. У групі ризику знаходяться майже всі сорокарічні жінки, особливо якщо їхнє харчування далеко від ідеального. Перебіг хвороби відбувається безсимптомно і виявити її можна тільки за допомогою лабораторної діагностики, саме тому лікарі називають остеопороз “безмовною епідемією”. Поки організм страждає на брак кальцію, кісткова тканина руйнується, порушується її структура, але жінка нічого незвичайного не відчуває. І раптом, в один день, зазнавши трохи більшого, ніж зазвичай, навантаження, або невдало впавши, вона легко отримує перелом.

БІОКАЛЬЦЕВІТ®, зроблений на основі яєчної шкаралупи, яка практично ідентична людській кістковій тканині за своїм мінеральним складом, у короткий термін відновлює порушену структуру кістки. Насичує її таким необхідним кальцієм, робить кістки міцнішими і сильнішими. Приймати його краще починати заздалегідь, не чекаючи на діагнози лікарів або переломів. Адже поки що немає серйозних ознак остеопорозу, цілком можуть існувати невидимі оку. Наприклад, дрібні компресійні тріщини в хребті, що провокують зменшення зростання та порушення постави. Непомітно, підступно, день за днем ​​хвороба перетворює людину з прямоходячої на згорблену. Уникнути цього можна, живлячи організм, піклуючись про нього, насичуючи його всім тим, що з віком губиться, і БІОКАЛЬЦЕВІТ® у цьому відношенні не тільки надійний, а й безпечний препарат, адже основні його компоненти є натуральними.

Окремо варто сказати і про клімакс, який хоч і настає у всіх жінок у різному віці, але при цьому характеризується однаково – дефіцит естрогену, який провокує дефіцит кальцію. А це вже не тільки волосся, зуби та кістки. Це ще й важливі обмінні процеси в організмі, в яких бере участь кальцій, і які за його дефіциту невідворотно порушуються. У період “згасання” жінці слід пити не тільки гормональні препарати, що полегшують цей непростий процес, але й добавки, такі як БІОКАЛЬЦЕВІТ®, щоб не постраждала “біохімія” організму – баланс кальцію в крові є життєво важливим фактором .
Крім іншого, БІОКАЛЬЦЕВІТ® є незамінним для жінок, які не хочуть втрачати молодість у сорок років, ні зовні, ні внутрішньо, оскільки це не просто кальцій. Це цілий молодячий коктейль із 27 компонентів, кожен із яких, зігравши свою роль як окремо, так і в комплексі, дозволить будь-якій жінці з упевненістю сказати: “У сорок років життя тільки починається!”

Детальніше на сайті продукту БІОКАЛЬЦЕВІТ®

Вгору