Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

БІОКАЛЬЦЕВІТ® – надійний супутник майбутніх і годуючих мам

Період вагітності та годування груддю – один із найнебезпечніших для організму з точки зору дефіциту кальцію. Звичайно, бажано до вагітності готуватися, змінюючи свій щоденний раціон на користь кальційвмісних продуктів, але навіть якщо радісна подія відбулася незапланованим чином, БІОКАЛЬЦЕВІТ®, що володіє цілим рядом корисних властивостей, допоможе зберегти здоров’я мами і дитини, запобігаючи можливим Негативні прояви дефіциту важливого мікроелемента.

B Раніше у народі говорили, що кількість народжених жінкою дітей можна визначити за станом її зубів. У цьому є велика частка правди – поки майбутня мама носить свою дитину, та забирає в неї надто багато її власних запасів кальцію, що насамперед відбивається на зубах та волоссі. Тому для збереження красивої посмішки та густого волосся вагітній жінці потрібен безпечний, але ефективний препарат, і БІОКАЛЬЦЕВІТ® чудово справляється з цим завданням. Основа його – яєчна шкаралупа – за своїм складом практично ідентична мінеральному складу зубів та волосся людини, а тому є чудовим, а головне, природно підходящим, будівельним матеріалом.

Недолік кальцію в організмі майбутньої мами може призводити до дуже серйозних наслідків, наприклад, викидня або кровотечі під час пологів, оскільки цей мікроелемент відіграє істотну роль у багатьох процесах крові. Природне, “живе” походження основних складових БІОКАЛЬЦЕВІТА® уберігає від такого ризику вагітну жінку, маючи рекордну порівняно з іншими препаратами кальцію засвоюваність. Важливо, щоб кальцій накопичувався у кісткових тканинах, звідки б потрапляв у кров, беручи участь у найважливіших процесах організму мами та малюка. Ще зовсім недавно цю проблему було важко вирішити медикам, адже основна кількість препаратів, що містять кальцій, настільки погано засвоювалися, що ефект від їх прийому був мізерним або недостатнім. З 1998 року, з появою БІОКАЛЬЦЕВІТА®, в Україні стало можливим подолати цей факт, і роки використання препарату довели його надійність та ефективність. Таке чудове сприйняття організмом досягається чималою мірою завдяки тому, що БІОКАЛЬЦЕВІТ® не просто кальційвмісна добавка – це коктейль з 27 необхідних жінці мікроелементів, включаючи вітаміни С і D, що взаємодіють разом так, щоб ефективність прийому препарату була найбільш високою.

Прекрасний період виношування майбутньої дитини супроводжується і неприємними симптомами – безсоння, дратівливістю, судомами в нижніх кінцівках. Все це – від нестачі кальцію та інших мікроелементів, наприклад, магнію та калію. Збалансований склад БІОКАЛЬЦЕВІТА® допомагає позбутися описаних відчуттів, значно полегшуючи процес вагітності, що теж важливо для здоров’я жінки. Крім того, саме збільшення маси та загального обсягу крові майбутньої мами потребує постійного поповнення запасів кальцію.

Колосальну роль грає кальцій у розвитку плода, у тому, яким буде майбутня дитина. Так, у другому та третьому триместрі у малюка закладаються основи скелета та м’язових тканин, у цей період він споживає найбільшу кількість “маминого” ресурсу і важливо допомогти йому в цьому. Діти, які недоотримали в утробі кальцій, можуть страждати на рахіт і м’язову слабкість, стани, які згодом призводять до незворотних деформацій скелета. Прийом БІОКАЛЬЦЕВІТА®, безпечного та надійного препарату, вбереже від таких наслідків, допомагаючи мамі народити міцного та здорового малюка. Крім того, зміцнить скелет, особливо хребет, і самій мамі – в останні місяці на її спину припадає величезне навантаження, і без підтримки можна не впоратися, отримавши у спадок не лише дитину, а й остеопороз.

Важливий момент – кальцій в організмі людини засвоюється лише за достатньої кількості вітаміну D, який ми отримуємо з сонячними променями, з ультрафіолетом. Лікарі часто рекомендують майбутнім батькам так підгадувати народження дитини, щоб носити її здебільшого у весняно-літній період, допомагаючи вагітній, а з нею та плоду, засвоювати споживаний з їжею кальцій. Але за розкладом все жити не можуть, інакше не було б діток, народжених узимку чи напровесні. І що їм робити? Споживати потрібний вітамін іншими способами. Препарат БІОКАЛЬЦЕВІТ® збагачений вітаміном D, тому можна не боятися, що його засвоєння буде недостатнім. До того ж з його допомогою “з’їдений” з корисною їжею кальцій засвоїться значно краще.

У період грудного вигодовування жінці потрібно ще більше кальцію – 2000 мг на добу. Адже зі своїм молоком вона віддає дитині все корисне, що продукує її організм. Крім того, фізіологічно організм жінки влаштований так, що в період лактації вона втрачає чималу частку кісткової маси. Зараз нерідко зустрічаються матері, готові годувати дитину після року, їм необхідно знати, що таке рішення здатне призвести до суворого виснаження, надмірної втрати кісткової маси, і без прийому особливих добавок просто не обійтися. Тому прийом БІОКАЛЬЦЕВІТА® і після вагітності, протягом усього періоду годування, яким би довгим він не був, стає справжньою турботою про дитину та своє власне здоров’я.

Детальней на сайте продукта БИОКАЛЬЦЕВИТ®

Вгору